O firmě

 

 kkk

   Naše firma vznikla  v roce 1998.Založil ji Vít Albrecht a Pavel Kabelka.Začínali jsme realizací menších zakázek.Postupně jsme dokázali zrealizovat střechu na klíč,od tesařských prací přes klempířské konstrukce a pokrývačskými pracemi konče.

   Naše činnost se postupně profilovala do památkového sektoru,jak státních tak i církevních objektů.Mezi naše nejvýznamnější zákázky patří Státní hrad Bítov,Státní zámek Telč a v neposlední řadě zámek Uherčice u Znojma.

    Naši pracovníci a partneři jsou pravidelně proškolování, tak aby mohly být práce prováděny odborně dle požadavků výrobce a platných norem.

   V současné době máme implementován systém managementu jakosti dle normy ISO 9001:2001.Společnost má systém zaveden v plném rozsahu.Politika jakosti i cíle jakosti jsou pravidelně vydávány, aktualizovány a spolu s celým systémem managementu jakosti slouží k trvalému zvyšování kvality námi poskytovaných služeb. 

    Vizí naší firmy do budoucna je poctivou prací pokračovat v řemesle našich předků a současně ho obohacovat o nové technologie a poznatky,tak abychom našim zákazníkům poskytovali jenom ty nejlepší služby.

 

      Naše Firma vznikla v roce 1998. Založil ji Vít Albrecht a Pavel Kabelka. Začínali jsme ralizací menších zakázek. Postupně jsme dokázali zrealizovat střechu na klíč, od tesařských prací, přes klempířské konstrukce a pokrývačskými pracemi konče.

   Svoji činnost jsme postupně profilovali do památkového sektoru, jak státních, tak i církevních objektů. Mezi naše nejvýznamnější zákázky patří, Státní zámek Telč, Státní hrad Bítov, Státní zámek Uherčice u Znojma, kostel Jména Panny Marie ve Slupi, kostel v Pavlicích, Kostel v Blížkovicích, kostel v Plumlově, kostel v Častohosticích atd.

   Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni, tak aby mohly být být práce prováděny odborně dle požadavků výrobce a platných norem.

    V současné době máme implementován systém managementu jakosti dle normy ISO 9001 : 2001. Společnost má systém zaveden v plném rozsahu. Politika jakosti i cíle jakosti jsou pravidelně vydávány, aktualizovány a spolu s celým systémem managementu jakosti slouží k trvalému zvyšování kvality námi poskytovaných služeb.

    Vizí naší firmy do budoucna, je poctivou prací pokračovat v řemesle našich předků a současně ho obohacovat o nové technologie a poznatky, tak abychom našim zákazníkům, poskytovali jenom ty nejlepší služby.

 

Získané certifikáty :

ISO 9001 : 2001 - certifikát mezinárodního standardu kvality
Velux - 2007 - certifikát o absolovování kurzu základních montážních technik strechních oken, lemování a doplnku
Velux - 2008 - certifikát o absolovování kurzu rozšírených montážních technik strechních oken do falcované plechové krytiny
Velux - 2008 - certifikát o absolovování kurzu základních obchodních technik
Bramac - 2005 - certifikát o absolvování školení o systému strešní krytiny Bramac
Bramac - 2006 - certifikát o absolvování školení o systému strešní krytiny Bramac
Bramac - 2007 - certifikát o absolvování školení o systému strešní krytiny Bramac
Moravská Bridlice, s.r.o. - certifikát o absolvování školení pro krytí prírodní bridlicí

Zpět